Кошик
726 відгуків
Autodoc
+380 (93) 064-02-25
+380 (44) 300-23-36
Додати відгук

Оферта

Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не погоджуєтесь з цими умовами, не використовуйте цей сайт. Використання цього сайту, у тому числі заповнення різних форм, заявок, а також замовлення Вами товарів/послуг з використанням даного сайту означає Вашу згоду з умовами цієї угоди користувача.

 

1. Терміни, що використовуються в цих правилах:

АДМІНІСТРАЦІЯ – адміністрація вебсайту інтернет-магазина autodoc.kiev.ua  Товариство з обмеженою відповідальністю «Торгово-промислова компанія «Омега-Автопоставка» (місцезнаходження: вулиця Олекси Довбуша, 37, Київ, 02000).

САЙТ - вебсайт інтернет-магазину autodoc.ua , включаючи всі вебсторінки; власником інтернет-магазину є Товариство з обмеженою відповідальністю «Торгово-промислова компанія «Омега-Автопоставка»

ПРАВИЛА - дані правила користування сайтом.

ПРОДАВЕЦЬ - юридична особа або фізична особа-підприємець, яка розміщує на сайті інформацію про товари/послуги, що реалізуються нею. Продавцем може бути як адміністрація, так і будь-яка інша особа, якій адміністрація сайту надала дозвіл на розміщення відомостей про товари/послуги такої особи (рекламно-інформаційні послуги). Найменування продавця (адміністрації або третьої особи) вказується в платіжних та первинних документах на передачу товару одержувачу (товарному чеку, видатковій накладній) або інших документах, що підтверджують факт передачі товару одержувачу).

КОРИСТУВАЧ - особа, яка переглядає інформацію на сайті та/або замовляє та/або отримує товари з використанням інструментів сайту. Одержувач та платник є користувачами.

ЗАМОВЛЕННЯ - звернення користувача через сайт до продавця з проханням продати товар, а також сукупність товарів, замовлених користувачем.

ПЛАТНИК - особа, яка оплачує замовлення.

ОДЕРЖУВАЧ - особа, зазначена платником як особа, уповноважена отримати товар згідно з замовленням. Якщо інше не зазначено у формі замовлення, одержувачем є платник.

ПРОПОЗИЦІЯ - інформація, розміщена на сайті про конкретний товар, який може бути придбаний споживачем. Пропозиція включає: інформацію про сам товар, інформацію про його ціну, способи оплати та доставки, а також інші умови придбання товару споживачем. Умови пропозиції визначаються продавцем.

ОФЕРТОЮ АДМІНІСТРАЦІЇ є ті пропозиції товарів, які купуються користувачем шляхом оплати банківською картою або накладеним платежем.

 

2. Загальні умови використання вебсайту.

2.1 Сайт є платформою для розміщення пропозицій щодо продажу товарів.

2.2 Публічна пропозиція (оферта) укладання договору купівлі-продажу, розміщена на цьому сайті, є публічною офертою.

2.2.1 Користувач приймає правила користування сайтом, зареєструвавшись на сайті інтернет-магазину autodoc.kiev.ua

2.2.2 Повним та безумовним акцептом користувачем цієї публічної оферти (моментом укладання договору) є підтвердження покупцем при оформленні замовлення, що він ознайомлений із цією публічною офертою та приймає умови оферти.

2.3 Отримуючи доступ до матеріалів сайту, користувач вважається таким, що приєднався до цих правил і ознайомився з ними.

2.4 Адміністрація сайту має право у будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї угоди. Такі зміни набирають чинності з моменту розміщення нової версії угоди на сайті.

3. Інформація про товар.

3.1 Інформацію про товар розміщено на сайті, на самому товарі, його упаковці, у товаросупроводжуючих документах на товар. Інформація про товар також може надаватися дистанційно (по телефону, шляхом розміщення інформації про товар на сайті). Користувач підтверджує свою згоду на отримання інформації про товар за допомогою засобів дистанційного зв'язку.

3.2 При отриманні товару користувач зобов'язаний ознайомитися з інформацією про товар, що міститься на товарі та/або упаковці та/або у товаросупроводжуючих документах. У разі необхідності отримання додаткової інформації про товар користувач зобов'язаний зв'язатися з продавцем та отримати необхідну інформацію засобами дистанційного зв'язку до моменту прийняття отримувачем товару.

3.3 Ціна на товар, вказана на сайті, є остаточною на замовлений та/або оплачений покупцем товар та зміні не підлягає. Ціна товару може бути змінена продавцем до моменту оформлення одержувачем замовлення.

4. Обмеження відповідальності.

4.1 Сайт є платформою для розміщення пропозицій про товар. 

4.2 Адміністрація за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитками від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникла внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

4.3 Відповідальність продавця за зміни умов придбання (термін поставки, вартість) товару порівняно із зазначеними в пропозиції обмежується тим, що одержувач (користувач, платник) має право відмовитися від придбання товару та вимагати повернення сплачених за нього грошових коштів (якщо вони сплачені).

4.4 На товари, на які встановлено гарантійний термін, діють гарантійні зобов'язання.

4.5 Користувач відповідає за достовірність даних, зазначених у формі замовлення. У випадку, якщо неточне (неправильне) зазначення ​​даних у замовленні призвело до додаткових витрат продавця, пов'язаних з доставкою товару за неправильною адресою або видачу товару неналежному отримувачу, всі пов'язані з цим збитки та витрати покладаються на користувача.

5. Зобов'язання сторін.

5.1 Користувач зобов'язується уважно ознайомитися з цією угодою. У разі незгоди з її умовами, користувач зобов'язується негайно припинити використання сайту.

5.2 Користувач погоджується не вживати дій, які можуть розглядатися як такі, що порушують українське законодавство або норми міжнародного права, у тому числі у сфері інтелектуальної власності, авторських та/або суміжних правах, а також будь-яких дій, що призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи сайту та сервісів сайту.

5.3 Використання матеріалів сайту без дозволу правовласників не допускається. Для правомірного використання матеріалів сайту необхідне укладення ліцензійних договорів (отримання ліцензій) від правовласників.

5.4 При цитуванні матеріалів сайту, включаючи авторські твори, що охороняються, посилання на сайт обов'язкове.

5.5 Коментарі та інші записи користувача на сайті не повинні суперечити вимогам законодавства України та загальноприйнятим нормам моралі та моральності.

5.6 Користувач попереджений про те, що адміністрація сайту не несе відповідальності за відвідування та використання ним зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть бути розміщені на сайті.

5.7 Користувач приймає положення про те, що всі матеріали та сервіси сайту або будь-яка їх частина можуть супроводжуватися рекламою. Користувач погоджується з тим, що адміністрація сайту не несе жодної відповідальності та не має жодних зобов'язань у зв'язку з такою рекламою.

6. Порядок обміну та повернення товару одержувачем (користувачем, платником).

6.1 Обмін та повернення товару (у тому числі при розірванні договору купівлі-продажу) здійснюється у порядку чинного законодавства України, в т.ч. Закону України "Про захист прав споживачів". Детальна інформація з цих питань міститься у відповідних розділах сайту.

7. Персональні дані.

7.1 Оформляючи замовлення будь-яким чином (в будь-який спосіб) та/або проставляючи "прапорець" у відповідному полі на сайті autodoc перед заповненням своїх персональних даних, користувач дає свою згоду адміністрації на збір та обробку (накопичення, зберігання, адаптування, поновлення, використання, розповсюдження, знеособлення та знищення) зазначених ним даних, а саме: прізвище, ім'я, по батькові; електронна пошта; телефон; адреса; дані паспорта дає свою згоду на передачу (розповсюдження) його даних ТОВ "НОВА ПОШТА", іншим транспортно-експедиторським та кур'єрським організаціям. Це положення діє без обмеження терміну дії.

7.2 Джерелом збору персональних даних є інформація, що безпосередньо та добровільно надана користувачем.

7.3 Суб'єкт персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» має право: знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника або розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим їм особам, крім випадків, встановлених законом; отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані; на доступ до своїх персональних даних; отримувати не пізніше ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних; пред'являти мотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних; пред'являти мотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно або є недостовірними; на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з навмисним прихованням, ненаданням або несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, які є недостовірними або ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи; звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до уповноваженого або до суду; застосовувати засоби правового захисту у разі порушення законодавства про захист персональних даних; вносити застереження щодо обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди; відкликати згоду на обробку персональних даних; знати механізм автоматичного оброблення персональних даних; на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

8. Інші умови.

8.1 Користувач має право призначити третю особу одержувачем товару, що купується. У цьому випадку одержувач зобов'язаний вказати у формі замовлення дані, необхідні для ідентифікації одержувача та доставки йому товару. На відносини сторін, у такому разі, поширюються положення ст. 636 Цивільного кодексу України.

8.2 Для видачі товару одержувачу останній зобов'язаний пред'явити при отриманні товару документ, що засвідчує особу (паспорт).

8.3 При отриманні товару одержувач зобов'язаний розписатися у документах, що підтверджують отримання товару.

8.4 Усі можливі суперечки, що випливають із цієї угоди або пов'язані з нею, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.

8.5 Ніщо в угоді не може розумітися як встановлення між користувачем та адміністрацією сайту агентських відносин, відносин товариства, відносин із спільної діяльності, відносин особистого найму, або якихось інших відносин, які прямо не передбачені угодою.

8.6 Визнання судом будь-якого положення угоди недійсним не тягне за собою недійсність інших положень угоди.

8.7 Бездіяльність з боку адміністрації сайту у разі порушення будь-яким з користувачів положень угоди не позбавляє адміністрацію сайту права вжити пізніше відповідних дій на захист своїх інтересів та захист авторських прав на матеріали сайту, що охороняються відповідно до законодавства. Користувач підтверджує, що ознайомлений з усіма пунктами цієї угоди та безумовно приймає їх.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner